x

BİZ SİZİ
ARAYALIM

Sorularınıza hızlı cevap mı arıyorsunuz? Formu doldurun, barkod etiketi hakkında en kısa sürede size cevap verilecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Talepte bulunmak için 0212 552 46 77 nolu Müşteri Hizmetlerimizi arayınız. Müşteri Hizmetleri sizin adınıza İade/Değişim Formu düzenleyip işlem süreciniz başlatmaktadır.
Ürün bedeli iade işleminiz, İade / Değişim Formu doldurulduktan sonra hemen başlatılacaktır.
Sorularınıza vevap bulmak ya da hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için, SAFRAN KIRTASİYE Müşteri Hizmetleri' ni hafta içi 08:00-19:00 ve Cumartesi günü 08:00-15:00 saatleri arasında arayabilir veya info@safrankirtasiye.com adresine mail gönderebilirsiniz. Sorularınız ve istekleriniz müşteri hizmetleri tarafından en kısa sürede cevaplandırılacaktır. Tel : 0 212 552 46 77 Fax : 0 212 654 48 84 E-Posta : info@safrankirtasiye.com
Satın aldığınız ürünleri bir sebepten ötürü iade etme ihtiyacınız olursa merak etmeyin ! safran kırtasiye size 30 gün koşulsuz iade fırsatı sunuyor. Safran kırtasiye ile Kazandıran Ofis Marketiniz ile ürünlerinizi iade etmek çok kolay, safran kırtasiye müşterilerinin memnuniyeti için 0 iade prosedürü uygular. Güler yüzlü ve deneyimli müşteri temsilcilerimizi 0212 552 46 77 numaralı telefonu arayarak İade ve değişimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Safran kırtasiye sahip olduğu araç filosuyla ürünlerinizi hızlı ve güvenle kapınıza kadar teslim eder. İstanbul içi siparişleriniz, deneyimli çalışanlarımız tarafından en hızlı ve güvenli şekilde bir iş günü içinde kapınıza kadar teslim edilir. . İstanbul içinde faaliyet gösteren tüm firmalara sipariş etmiş olduğu ürünler kapalı koliler içinde safran kırtasiye araçları ve sevkiyat görevlileri tarafından teslim edilmektedir. İstanbul dışından sipariş veren müşterilerimize sipariş vermiş oldukları ürünler Yurtiçi Kargo güvencesi ile kapalı koliler halinde teslim edilmektedir. Tanınmış kargo şirketleri aracılığıyla ürünlerinizin en güvenli şekilde size ulaştırılması sağlanır.